ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

توهین به پیامبر اکرم(ص) و قرآن، توهین به‌ همه بشریت استنماینده ولی فقیه در خراسان شمالی ضمن محکومیت توهین به پیامبر(ص) و قرآن، عنوان کرد: غربی‌ها با این حرکت‌های ابلهانه و فارغ از فکر و اندیشه، هیچ‌گاه نمی‌توانند، حرکت مقاومت اسلامی در جهان را کُند کنند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، آیت‌الله ابوالقاسم یعقوبی در تجمع اعتراضی مردم بجنورد نسبت به اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص)، عنوان کرد: غربی‌هایی که خود را اهل کتاب می‌دانند، با این اقدام نه‌تنها به پیامبر اسلام بلکه به‌تمامی پیامبران الهی توهین کردند، زیرا که حضرت محمد(ص) عصاره انبیاء الهی و کتاب او جوهره تمامی کتاب‌های الهی است.
وی توهین به پیامبر(ص) و قرآن را توهین به همه بشریت دانست و گفت: غربی‌ها با این حرکت‌های ابلهانه و فارغ از فکر و اندیشه، هیچ‌گاه نمی‌توانند، حرکت مقاومت اسلامی در جهان را کُند کنند.
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه ابوعلم‌های غرب با چنین اقداماتی ابوجهل را روسفید کرده‌اند، ابراز کرد: غربی‌ها در برابر اندیشه مسلمانان و جبهه مقاومت که در سراسر جهان شکل گرفته، ناتوان هستند و تجمعات و حضور اعتراضی میلیون‌ها مسلمانان در اعتراض به این اقدام ابلهانه غربی‌ها، نشان از بیداری امت اسلام دارد.
آیت‌الله یعقوبی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تقابل دو جریان حق و باطل یا به تعبیر قرآنی کوثر و ابتر از ابتدای تاریخ تاکنون، گفت: پیامبر اکرم(ص) با کتاب خود جریان حق را روشن و در مقابل باطل ایستادگی کرد، ولی امروز جریان باطل خیال می‌کند با این حرکات توهین‌آمیز می‌تواند در مقابل اسلام ولایی قرا گیرد.
وی در پایان علت اصلی بروز چنین اقداماتی از سوی غربی‌ها را ترس غرب از اسلام ناب ارائه شده توسط نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و بیان کرد: چراغ جریان حقی را که خدا به وسیله پیامبر و کتاب مقدس او روشن کرده است، با انقلاب اسلامی و حمایت‌های مردم از آن تداوم یافته است.
گفتنی است در این تجمع که کارکنان مدیریت خراسان شمالي، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، نیروهای نظامی و انتظامی، علمای ترکمن سنی مذهب و عموم مردم شهیدپرور و متدیّن بجنورد حضور داشتند، قطعنامه‌ای در محکومیت اقدام توهین‌آمیز نشریه فرانسوی نیز قرائت شد.


كد خبر: 38523  |  تاریخ درج خبر: 1399/06/22  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا