نسخه آزمایشی  
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

پیشگامی حوزه علمیه مشهد در پاسخگویی به مسائل روزکارشناس مرکز پژوهش های شورای شهر مشهد گفت: حوزه علمیه مشهد گام های موثری در زمینه توسعه و پاسخ گویی به مباحث روز برداشته است.

 حسین محمدی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی حوزه علمیه خراسان در حاشیه بازدید از دهمین نمایشگاه دستاوردهای علمی پژوهشی این حوزه گفت: حوزه علمیه  با پژوهش می تواند در همه ی مسائل جامعه پاسخ گویی قاطع باشد.

وی با بیان اینکه پژوهش یک امر طبیعی برای رشد است، گفت: باید در زمینه هایی که قبلا کمتر کار شده و عقب ماندگی در آن داریم، حوزه از منظر دین ورود پیدا کند.
کارشناس مرکز پژوهش های شورای شهر مشهد تصریح کرد: با توجه به اینکه مسائل انسانی بروز و جدید است لذا حوزه با نگاه دقیق مذهب باید به آن ها در عرصه جهانی پاسخ داده و برای آینده نیز، راهکار پیشنهاد دهد.
وی به سامانه شورا یاوران در جهت جذب نظرات عامه مردم در بررسی و تصویب لوایح و طرح های اجرایی شهری، اشاره و ابراز کرد: حوزه علمیه خراسان می تواند در ارائه موضوعات و پژوهش های روزآمد به شورا، کمک کند.
محمدی با اشاره به برگزاری این نمایشگاه جهت معرفی فعالیت های حوزه علمیه خراسان، گفت: ورود به عرصه های نوین تبلیغی با توجه به جذابیت و استقبال عموم جوانان از آن نیز، برای معرفی حوزه ضروری و لازم است.
وی در پایان با بیان اینکه حوزه علمیه مشهد گام های موثری را در زمینه توسعه و پاسخ گویی به مباحث روز برداشته است، گفت: شورای شهر به این سمت می رود تا طرح های ورودی به شورا با ضمائم مختلف ازجمله مذهبی مورد بررسی قرارگیرد، لذا حوزه می تواند در این زمینه به شورا کمک کند.

كد خبر: 28991  |  تاریخ درج خبر: 97/09/14  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا