امروز: جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

برگزاری دوره پژوهشی شیوه های تحقیق کتابخانه ای در حوزه علمیه خراسان شمالی


برگزاری دوره پژوهشی شیوه های تحقیق کتابخانه ای در حوزه علمیه خراسان شمالی
 مسئول اداره پژوهش حوزه علمیه خراسان شمالی در گفتگو با روابط عمومي مدیریت حوزه علمیه خراسان شمالی از برگزاری یک دوره پژوهشی با عنوان شیوه های تحقیق کتابخانه ای ویژه طلاب ممتاز پژوهشی مدارس علمیه استان خبرداد.
 
حجت الاسلام سعادتی مسئول اداره پژوهش حوزه علمیه استان با اعلام این خبر افزود: یک دوره پژوهشی با موضوع شیوه های تحقیق کتابخانه ای در کتابخانه مرکزی استان با شرکت طلاب برادر برگزار گردید.
 
ایشان مدت این دوره را یک روزه اعلام و خاطر نشان کرد در این دوره 50 نفر از طلاب ممتاز پژوهشی از مدارس علمیه استان با شرکت در این دوره شیوه های تحقیق و مقاله نویسی را با حضور استاد مشرفی فرا گرفتند.
 
سعادتی افزود: با توجه به فرا رسیدن سالروز سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری به استان فراخوانی با موضوع مطالبات مقام معظم رهبری از حوزه های علمیه برگزار گردید.

گفتنی است طلاب شرکت کننده در این دوره با حضور در کتابخانه مرکزی بجنورد با فضاهای علمی و پژوهشی آن مرکز آشنا شدند

 

 
 
 
 
 
 
 

كد خبر: 28471  |  تاریخ درج خبر: 97/07/14  |  کد خبرنگار: 3076
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا