امروز: چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

آغاز امتحانات حوزه علمیه خراسان از ابتدای خرداد


مدیر ارزشیابی حوزه علمیه خراسان گفت: امتحانات این حوزه در سطوح مختلف از ابتدای خردادماه سال97 آغازخواهد شد.

حجت الاسلام وحيدي پور در گفتگو با روابط عمومی حوزه علميه خراسان، گفت: امتحانات این حوزه در سطوح مختلف از ابتداي خردادماه سال97 آغاز خواهد شد.
وی با بیان اینکه امتحانات سطح يك از اول تا 12 خردادماه در محل مدارس محل تحصيل طلاب برگزار مي‌گردد، گفت: امتحانات سطح دو و سه عمومي نیز از دوم تا 13 تيرماه و امتحانات سطح دو و سه تحت برنامه از 24 تا 30 تیرماه در محل سالن اجتماعات دانشگاه رضوي برگزار می شود.
حجت الاسلام وحيدي پور با اشاره به اینکه امتحانات سطح چهار (خارج فقه و اصول و تفسير تخصصي) به صورت كتبي و شفاهي برگزار می گردد، ابراز کرد: امتحان كتبي تفسير تخصصي در 29 خردادماه 97 و امتحانات كتبي خارج فقه و اصول در 30 و 31 خردادماه در مدرسه علميه آيت الله العظمی خوئي(ره) برگزار خواهد شد و امتحان شفاهي از روز شنبه دوم تيرماه 97 شروع و به مدت 10 روز ادامه خواهد داشت.
وی افزود: مكان امتحان شفاهي مانند سنوات گذشته در مدرسه علميه عالي نواب در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.
مدیر ارزشیابی حوزه علمیه خراسان تأکید کرد: طلاب شركت كننده در امتحانات دروس خارج فقه و اصول ملزمند که تقريرات دروس خارج فقه و اصول به صورت دست نويس و يا تايپي ارائه دهند و اگر تقريرات به صورت تايپي باشد به تائيد استاد درس نيازمند مي باشد. لذا با توجه به اينكه اخذ تائيديه بعد از اتمام كلاسهاي درسي مشكل است، طلاب می بایست قبل از اتمام دروس نسبت به اخذ تائيديه از استاد اقدام کنند.
وی اخذ كارت ورود به جلسه امتحاني را از دیگر موارد تذکر یادشده دانست و ابراز کرد: شركت در جلسه‌ي امتحان شفاهي طبق تاريخ تعيين شده در كارت لازم است و اگر طلبه ای نمي‌تواند در تاريخ تعيين شده براي امتحان شفاهي در جلسه شركت كند باید با مراجعه به محل برگزاري امتحان با هماهنگي مسؤل مربوطه نسبت به جابجايي زمان امتحان شفاهي در صورتي كه ممكن باشد اقدام کند.
مدیر ارزشیابی حوزه علمیه خراسان با اشاره به اینکه كليه طلاب درس خارج، ملزم به شركت در امتحان كتبـي مي باشند، گفت: طلاب محصل در درس خارج، ملزم به شركت در چهـار سـال امتحان تفسيـر تخصصـي هستند.
وي در پایان گفت: طلاب جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سايت حوزه علميه خرسان/ پرتال طلاب / اعلانات / تابلو اعلانات مدرسه / اعلانات مرتبط با سطح 4 طلاب عمومي / اطلاعیه امتحانات دروس خارج فقه و اصول و تفسیر تخصصی مراجعه کنند.

 

 

 


كد خبر: 26437  |  تاریخ درج خبر: 97/02/24  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا