امروز: جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
یازدهمین نشست اولوا الالباب برگزار شد

یازدهمین نشست تخصصی اخلاق و تهذیب با عنوان " اولوالالباب " ویژه مسئولین و اساتید مدارس علمیه خواهران به همت معاونت فرهنگی ، اجتماعی مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

تشیّع خطّی، حلقه‌ مفقوده تمدن سازی شیعی است

عضو گروه تاریخ دانشگاه اصفهان عنوان کرد: تشیّع خطی چنان قوی است که نهضت همه انبیاء، زیر مجموعه این خط قرار می ‌گیرد و امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) وارث این مجموعه هستند.

نشست مسئولان فرهنگی مدارس علمیه مشهد با معاونت فرهنگی ، اجتماعی

جلسه هم اندیشی مسئولان فرهنگی مدارس علمیه مشهد با حضور معاونت فرهنگی ، اجتماعی حوزه علمیه خراسان ظهر دیروز در مدرسه علمیه حضرت رقیه (سلام الله علیها) برگزار شد.

مسئولیت و پُست سازمانی امانت الهی است

استاد حوزه علمیه خراسان گفت: نباید به پست سازمانی و دولتی به عنوان یک طعمه نگاه کرد، بلکه باید به آن نگاه مسئولانه داشته باشیم و مسئولیت را امانت خدا ببینیم.

برگزاری نخستین جلسه از سلسله نشست‌های علمی "+اقتصاد" در مدرسه علمیه شهید شفیعی

نخستین جلسه از سلسله نشست‌های علمی "+اقتصاد" با موضوع "چیستی تورم" در مدرسه علمیه شهید شفیعی برگزار شد.

ششمین نشست اولوا الالباب برگزار شد

ششمين نشست تخصصي اخلاق وتهذيب با عنوان "اولوا الالباب" ويژه مسئولين و اساتيد مدارس علميه خواهران به همت معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

عبور از 50 بحران اساسی در 40 سال گذشته

مدیر پروژه علمی دستاورد‌های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی گفت: ما تا کنون پس از انقلاب بیش از ۵۰ بحران اساسی در کشور داشتیم که هر یک از آنان می توانست هر کشوری را فلج کند

بازخوانی دستاوردهای انقلاب از اقتضائات امروز است

فرمانده قرارگاه بصیرتی عمار با بیان این که آمریکایی ها در برجام به‌دنبال نجات اسرائیل بودند، اظهار کرد: رئیس جمهور فعلی آمریکا وقتی قرارداد را لغو کرد و این چنین گفت که در برجام باختیم، چون برجام قرار بود رفتار منطقه ای ایران را عوض کند؛ در حقیقت ترامپ در این جریان یک کلمه از جریانات هسته ای سخنی به میان نیاورد بلکه گفت ۶ سال برجام ما را معطل کرد.

تغییر زمان آزمون کتبی دوره تربيت مربي سبك زندگي به 12 دی ماه 97

تغییر زمان آزمون کتبی دوره تربيت مربي سبك زندگي به روز چهارشنبه 12 دی ماه 97 از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان اعلام شد.

همايش پرچم داران بصيرت 6 دي برگزار می شود

همايش پرچم داران بصيرت پنجشنبه 6 دي ماه از ساعت 18 در مجتمع آیه ها برگزار می شود.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا