امروز: دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت در بیستمین گردهمایی كتاب مشهد

معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان از برگزاری نمایشگاه تجسمی مفهومی حرکت تمدن ساز توحیدی انبیاء از آدم علیه السلام تا خاتم صلي الله علیه و آله و سلم، در بیستمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد خبر داد.

تحلیل و بررسی سخنان رهبر معظم انقلاب

نشست " تحلیل و بررسی سخنان رهبر معظم انقلاب" به همت معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان پنجشنبه 1آذر در مدرسه تخصصی قرآن و عترت برگزار شد.

قرارگاه های علمی آموزشی حوزه علمیه خراسان، مسیر راه فرهنگی است

معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان گفت: مدل کار این معاونت بر اساس قرارگاه های علمی آموزشی "قرآن و عترت"، "سیاست و جامعه" و "اخلاق و تربیت" در دو گروه عمومی و تخصصی است.

برگزاري دوره آموزشي امر به معروف و نهي از منكر ویژه طلاب

معاونت فرهنگي اجتماعي حوزه علميه خراسان با همكاري ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان خراسان رضوي، اقدام به برگزاري دوره آموزشي امر به معروف و نهي از منكر با عنوان« علمدار» مي کند.

عده ای در داخل کشور قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند

عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: توطئه های دشمن روز به روز پیچیده تر می شود و از طریق شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی فعالیت می کنند و عده ای نیز در داخل کشور هستند که قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند.

برنامه دومين طرح محامین طی هفته‌های آینده ابلاغ خواهد شد

معاون فرهنگی‌اجتماعی حوزه علمیه خراسان در جمع مدیران مدارس خواهران گفت: اولین طرح محامین در گذشته اجرا شد که سبقت حوزه‌های علمیه خواهران بر برادران مشهود بود و در هفته‌های آینده برنامه دومين طرح محامین که بحث تربیت‌مربی است ابلاغ خواهد شد.

مسابقه « كودكان و نوجوانان عاشورايی » برگزار می شود

مركز مشاوره حوزه علميه خراسان مسابقه «كودكان و نوجوانان عاشورايی » را، ویژه سنین 7 تا 17 سال، برگزار می کند.

امروز جامعه بیش از گذشته به نگاه فقهی حوزویان نیازمنداست

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه امام صادق (ع) با تاکید بر اینکه حوزه های علمیه با توجه به نیاز امروز، باید مسئله محور عمل کنند، گفت: چرا بعضی مسائل که جزو نیازهای اولیه کشور می‌باشد، بر زمین مانده است؟

مدیران، آستانه تحمل خود را بالا ببرند

حجت الاسلام والمسلمين سجادی زاده با تاکید بر این که مدیران آستانه تحمل خود را بالا ببرند، گفت: توجه به نقاط اشتراک در کار و زندگی به تحمل افراد در یک محیط بسیار کمک می کند.

ورود به مباحث حاکمیتی، بويژه در عصر جمهوري اسلامي، یکی از ضروریات فقه است

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی بیان کرد: همه عرصه‌های غیبت فقها و علما، زمینه‌سازی حاکمیت سکولاریزم غرب را فراهم می آورد، ورود به مباحث حاکمیتی، یکی از ضروریات فقه است.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا