امروز: جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
نگاهی به سبک شناسی مرحوم نجاشی در کتاب فهرست اسماء مصنفی الشیعه

استاد حوزه علمیه خراسان در ادامه نشست های رجال پژوهی حوزه علمیه خراسان به تبیین سبک شناسی مرحوم نجاشی در کتاب فهرست اسماء مصنفی الشیعه پرداخت.

ثبت نام اینترنتی حوزه علمیه خراسان از 15 بهمن 97 آغاز می شود

نام نویسی برای متقاضیان ورود به حوزه علمیه خراسان از 15 بهمن 97 آغاز می شود.

برگزاری جلسه دفاع سطح ۴ با عنوان اعتباري بودن قضاياي فقهي و اصولي

جلسه دفاع سطح 4 با عنوان اعتباري بودن قضاياي فقهي و اصولي در محل مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

انقلاب اسلامی فریاد عدالت خواهی تمام بشریّت را طنین انداز کرد

مدیر مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) با بیان اینکه امام خمینی (ره) با تأسی به حضرت زهرا(س) انقلابی ایجاد کرد که پس از ۴۰ سال تمام مستکبران و ددمنشان عالم را زمین گیر کرده است، افزود: دشمنان این نظام خودشان اعتراف می کنند که ایران آبروی ما را برد؛ انقلابی که فریاد عدالت خواهانه و عدالت جویانه آن در تمام دوران بشریت طنین انداز گشته و تمام مظلومان و عدالتخواهان عالم را به دنبال خود روانه کرده است.

تحقق تحول مدنظر مقام معظم رهبری در همه عرصه های حوزه علمیه خراسان

معاون آموزش حوزه علمیه خراسان گفت: عرضه دستاوردهای تحولی این حوزه نشان می دهد حوزه در همه عرصه ها تحولاتی ایجاد کرده و مجموعه مطالبات مقام معظم رهبری در قالب این فعالیت های تحولی دنبال شده است.

تبیین مبانی، قواعد و اصول ترجمه بلاغی قرآن کریم

نشست دانش افزایی اساتید ادبیات عرب حوزه علمیه خراسان با موضوع تبیین مبانی، قواعد و اصول ترجمه بلاغی قرآن کریم در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای تحولی حوزه علمیه خراسان با حضور دانش پژوهان برگزار شد.

نام نویسی از متقاضیان ورود به حوزه علمیه خراسان تا 31 فروردین 98 ادامه دارد

متقاضیان ورود به حوزه علمیه خراسان از 15 بهمن 97 تا 31 فروردین 98 مهلت دارند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

تحقق دین کامل درگرو ظهور حضرت مهدی(عج) است/ تبیین رسالت فقها در عصر غیبت برای خودگردانی جامعه شیعی

عضو هیات علمی علوم سیاسی دانشگاه باقر العلوم(ع) با بیان این که دین کاملی که در زمان پیامبر(ص) ابلاغ شد، هنوز تحقق نیافته است، گفت: در حقیقت اکمال دین مربوط به زمان رسول الله(ص) و اتمام و تحقق دین مربوط به زمان امام زمان(عج) است.

ضرورت ورود به آموزشِ، پژوهش محور

معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان اظهار داشت: لازمه رسیدن به پژوهش محوری در طلاب، وجود استادی توانمند و عالم به این موضوع است.

برگزاری سلسله نشست‌های آموزش تفکرگرا و پژوهش‌محور

سلسله نشست‌های " آموزش تفکرگرا و پژوهش‌محور" به همت مرکز تخصصی طوبی (مدرسه علمیه سطح سه خواهران) و با همکاری معاونت آموزش و پژوهش حوزه علمیه خراسان، ویژه اساتید و طلاب خواهر، 10 و 11 بهمن در سالن همایش های دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار می شود.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا