امروز: دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
پانزدهمین نشست پژوهشی در علم رجال امروز برگزار می شود

پانزدهمین نشست از سلسله نشست های پژوهشی در علم رجال به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان در محل مدرسه علمیه آیت الله العظمی خوئی(ره) برگزار می شود.

پایان نامه «بررسی تطبیقات فقهی مسأله اجتماع امر و نهی» دفاع شد

جلسه دفاع پایان نامه سطح سه حوزه علمیه خراسان با عنوان « بررسی تطبیقات فقهی مسأله اجتماع امر و نهی» در مرکز مدیریت برگزارشد.

راه اندازی کانون نخبگانی فقاهت و اجتهاد یك ضرورت است .

کانون نخبگانی فقاهت و اجتهاد در سطح مستعدان برتر به همت مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان در مدرسه علمیه آیت الله العظمی خوئی(ره) راه اندازی شده است.

مخالفت با تغییر کتب آموزشی در راستای حفظ سنت های اصیل حوزوی است

مدرس دروس خارج حوزه علمیه قم گفت: برخی علما و بزرگان حوزوی نگرانی شان از باب تغییر در کتب بدین جهت است که با این غیر سنت های حوزه نیز تحول یافته و عواقب سوء به دنبال داشته باشد.

پنجمین همایش افق فقاهت پنجشنبه برگزار می شود

پنجمین همایش سالانه «افق فقاهت» با موضوع «جایگاه فقه در منظومه علوم اسلامی و ظرفیت آن در پاسخ گویی به نیازهای جامعه» برگزار می شود.

انتشار فصلنامه علمی‌تخصصی مصباح‌الفقاهه توسط معاونت پژوهش

اولین شماره از مجله علمی‌تخصصی مصباح‌الفقاهه به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان با همکاری مدرسۀ عالی فقاهت منتشر شد.

چهارمین همایش افق فقاهت پنجشنبه برگزار می شود

چهارمین همایش افق فقاهت ویژه اساتید فقه و اصول پنجشنبه 10 اسفند به همت معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان و مدرسه فقاهت برگزار می گردد.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا