امروز: دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
عالمه غیر معلمه

حضرت زینب(س) عالمه غیرمعلمه ای است که مایه فخر و شرف و اسوه مردان و زنان می باشد.

هشتمین جلسه از سلسله نشست های تخصصی مُحاکات برگزار می شود

هشتمین جلسه از سلسله نشست های تخصصی مُحاکات چهارشنبه 19 دی به همت هیئت اندیشه ورز هنر و رسانه معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار می شود.

طلاب همسو با ولايت بر مدار وحدت حوزه و دانشگاه گام بردارند

مدیر مدرسه علمیه عباسقلی خان گفت: وحدت در گرو اندیشه هاست و باید ضمن همسوئي افکار با رهبر معظم انقلاب اسلامی بر مدار وحدت در راستای حرکت ایشان گام برداشت.

هفتاد و سومين كارگاه پايان نامه نويسي برگزار مي شود

هفتاد و سومين دوره كارگاه پايان نامه نويسي ویژه طلاب برادر سطح سه به همت معاونت پژوهش این حوزه در راستای ارتقا سطح علمی طلاب،28و29 آذر در محل بنياد پژوهش هاي اسلامي آستان قدس رضوي برگزار مي گردد.

خط حزب‌الله ۱۶۲ | هشت پرسش از رهبر معظم انقلاب

صد‌و‌شصت‌و‌دومین شماره‌ی نشریه‌ی خط حزب‌الله با عنوان «هشت پرسش از رهبر معظم انقلاب» با محوریت روز دانشجو منتشر شد.

مطالبه مراجعین به نمایشگاه دریافت نسخه برای زندگی مهدوی است

کارشناس غرفه مشاوره مهدویت حوزه علمیه خراسان گفت: برخی مراجعین نمایشگاه گاهی تکاپو دارند تا با مراجعه به غرفه به عنوان یک منتظر واقعی ظهور نسخه دریافت کرده و زندگیشان را بر آن مبنا تنظیم و جهت دهی کنند.

از رسول خدا...

بخشی از رسالت رسول خدا(ص) اتمام حجت الهی بر همگان و ابلاغ ندای توحیدی به جهانیان بود که در کنار امری مانند «اتمم مکارم الاخلاق» نقش آفرینی شد...

اهداف آمریکا در عراق محقق نشد

عراق در سالیان اخیر یکی از نقاط مهم تحولات سیاسی - امنیتی در منطقه‌ی غرب آسیا بوده است. طراحی‌های توطئه‌آمیز قدرت‌های استکباری و مشخصاً دولت آمریکا، تحرکات جریانات تکفیری نظیر داعش و مقاومت مردمی و متکی به آموزه‌های دینی مردم و جوانان عراقی، اضلاع مهم تحولات در این کشور را شکل داده است.

حضور منظم و جدی مدیران، نشانه موفقیت اجلاس است

قائم‌مقام موسسه امام خمینی(ره) گفت: تداوم چنین اجلاس‌هایی برای حوزه‌های علميه ضروري است زیرا در شرایطی هستیم که دشمنان مي‌خواهند کل جامعه را از طریق آسیب‌های اخلاقی دچار انحراف و مشکل کنند.

برگزاري دوره آموزشي امر به معروف و نهي از منكر ویژه طلاب

معاونت فرهنگي اجتماعي حوزه علميه خراسان با همكاري ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان خراسان رضوي، اقدام به برگزاري دوره آموزشي امر به معروف و نهي از منكر با عنوان« علمدار» مي کند.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا