امروز: چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
امیدوارم با ریشه کنی آل سعود جشن پیروزی را در مکه برگزار کنیم

رئیس مجلس خبرگان رهبری با تبریک پیروزی های اخیر در عراق و سوریه گفت: امیدوارم با ریشه کن شدن آل سعود جشن پیروزی را در مکه و فلسطین برگزار کنیم.

ابراز همدردی آیت الله العظمی مظاهری با زلزله زدگان غرب کشور

حضرت آیت الله مظاهری : ضمن ابراز همدردی با مصیبت‌دیدگان این حادثۀ غم‌بار و دعا جهت شفا و سلامتی مجروحان عزیز، به همۀ خانواده‌های داغدار خصوصاً مردم بزرگوار استان کرمانشاه تسلیت می‌گویم.

در زمینه مباحث اقتصاد اسلامی نیاز به تألیفات جدید داریم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: حوزه علمیه در خصوص تمام مباحث اقتصادی که با تعریف امروزی مطرح است، باید ورود پیدا كرده و فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی زیربنایی را برای طلاب در نظر بگیرد.

ظهور امام زمان(عج)، جریان یزیدی را در نسل بشر سرکوب می‌کند

ظهور امام زمان(عج) و مقابله ایشان با جریان کفر که در سال 61 هجری در کربلا شروع شد، اتمام جنگ کربلا است به این معنا که «جریان یزیدی» نه فقط در امت اسلام بلکه در نسل بشر سرکوب و معارف حسینی بر دنیا حاکم می‌شود.

پیام آیت الله آملی لاریجانی در پی ارتحال آیت الله معصومی

رئیس قوه قضائیه درگذشت ‌آیت الله معصومی را به محضر مقام معظم رهبری، بیت آن مرحوم و مردم خراسان رضوی تسلیت گفت.

برخی برای جذب حداکثری، ابوذرها را طرد و ابوجهل ها را جذب می کنند

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اظهار تاسف از اینکه برخی در داخل برای جذب حداکثری حاضرند ابوذرها را در کشور اسلامی طرد و به جذب ابوجهل ها بپردازند، گفت: هنر امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری سازش ناپذیری در مقابل دشمن و اسلام آمریکایی است.

واکنش شدید دفتر آیت الله العظمی مکارم به یک جوسازی دروغ

/ دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی، درباره جوسازی دروغین که در برخی از سایت ها منتشر شد، واکنش نشان داد.

بازدید آیت الله اشرفی شاهرودی از امتحانات شفاهی خارج حوزه علمیه خراسان

آیت الله اشرفی شاهرودی با حضور در مدرسه علمیه عالی نواب از امتحانات شفاهی مقطع خارج حوزه علمیه خراسان بازدید کرد.

برخورد قرآن کریم با فرهنگ و عقاید غلط، تدریجی و مستمر است

حضرت آیت الله سبحانی گفت: هنگامی که رسول خدا(ص) به رسالت مبعوث شدند، شراب خواری فرهنگ نهادینه شده در میان اعراب به خصوص مردم مکه و مدینه بود و بدین سبب قرآن آرام آرام با این فرهنگ غلط و بد مبارزه کرد.

تبیین احکام شرعی مربوط به وضو و تیمم توسط آیت الله سبحانی

به گزارش خبرنگار روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حضرت آیت الله سبحانی، مرجع تقلید شیعه، ظهر روز دوشنبه در سومین جلسه از سلسله جلسات بحث «محاضرات فی فقه القرآن الکریم»در مدرسه علمیه عالی نواب با اشاره به نکات ششمین آیه سوره مبارکه مائده به بیان احکام شرعی مربوط به وضو و تیمم پرداخت.

دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا