امروز: دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294
مراسم سومین سالگرد ارتحال آیت‌الله واعظ طبسی(ره) برگزار می‌شود

مراسم سومین سالگرد ارتحال آیت‌الله واعظ طبسی(ره)، 14 اسفند از ساعت 18:30 در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار می شود.

برگزاری مراسم ایام فاطمیه در بیت آیت‌الله رضازاده

همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) مراسم ذکر توسل و عزاداری در بیت حضرت آیت الله رضازاده تا یکشنبه 21 بهمن 97 برگزار می شود.

آیت الله علم الهدی با آیت الله عیسی قاسم دیدار کرد

آیت الله عیسی قاسم از علمای بحرین که روز شنبه وارد ایران شده به زیارت حرم امام رضا (ع) مشرف شد و آیت الله علم الهدی با وی دیدار کرد.

عيادت از آیت الله موسوی خلخالی توسط نمايندگاني از مركز مديريت حوزه

تعدادی از نمایندگان مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان با حضور در بیت آیت الله موسوی خلخالی در تهران از ایشان عيادت کردند.

مراسم بزرگداشت آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی(رض) برگزار شد

مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله العظمی هاشمی شاهرودی(رض) در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار شد.

به مبلغان حوزه علميه خراسان غبطه مي خورم

آيت الله حسيني خراساني با اشاره به حضور روحانیون مبلغ خراساني در جمع زائران اربعین گفت: این توفیقی است که نصیب ایشان شده که با حضور خودشان به ندای حسین‌بن‌علی(ع) لبیک گفته‌اند و حضور ایشان در حقیقت به نمایش گذاشتن شعار همیشه زنده شیعه است که «نصرتی لکم معده»، یعنی همه توان و امکانات ما در خدمت آرمان‌های کربلا است.

مجلس بزرگداشت سالگرد رحلت آیت الله العظمی خویی(ره) پنجشنبه برگزار می شود

مجلس بزرگداشت بیست و هفتمین سالگرد رحلت حضرت آیت الله العظمی خویی(ره) روز پنجشنبه 26 مهرماه 97 از ساعت 9 صبح برگزار می شود.

آیت الله مرتضی اشرفی شاهرودی(ره) دار فانی را وداع گفت

آیت الله حاج شیخ مرتضی اشرفی شاهرودی از اساتيد خارج حوزه علميه شاهرود صبح امروز دعوت حق را لبيك گفت.

حوزه های علمیه پایگاه کادرسازی برای هدایت امت

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان این که حوزه های علمیه پایگاه کادرسازی برای رهبری و هدایت امت در برابر دشمنان قسم خورده هستند که اگر اینگونه نباشد قطعا حوزه های علمیه به انزوا می روند، گفت: اسلام مورد نظر ما اسلام جامع است؛ همه این ها برای این بود تا مردم قیام به عدالت کنند و حوزه ها می توانند قیام به عدالت را سامان دهند.

عالمان متقی، عامل بقای حوزه اند

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: آنچه تا به حال حوزه های علمیه و قدرت های علمی را نگه داشته است، وجود علمای عالم و متقی بوده است.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا