امروز: دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
تا پایان بهمن تعداد مستعدان برتر به 350 نفر می رسد

مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان از شناسایی 350 مستعد برتر این حوزه تا پایان بهمن ماه خبر داد و پیشنهاد کرد که مجمع عالی ویژه این افراد تشکیل شود.

برگزاری مصاحبه علمی طلاب خواهر استعداد برتر

مرحله ششم شناسایی طلاب خواهر مستعدین برتر خراسان رضوی در سه سطح مقدمات، یک و دو، 6و13 دیماه در مدرسه علمیه عصمتیه مشهد برگزارشد.

آثار پژوهشی عرضه شده پژوهشگران حوزه در فضای نمایشگاهی نشان از بروز و ظهور افکار نو و جدید دارد

مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر با بیان این که سطح نمایشگاه انصافا بالا و واقعا شعف برانگیز و امیدوار کننده است، گفت: آثار پژوهشی پژوهشگران حوزه نشان می دهد در حوزه علمیه خراسان افکار جدید به مرحله بروز و ظهور رسیده اند.

تاکنون 255 مستعدبرتر شناسایی شدند

مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان، از شناسایی 255 مستعدبرتر آموزشی در این حوزه خبر داد.

حدیث پژوهی و بازخوانی احادیث شیعه وظیفه و رسالت شرعی حوزه است

نوسنده کتاب اعتبارسنجی احادیث شیعه با بیان این که در میراث حدیثی شیعه همخوانی بین دیدگاه های تئوریک در عرصه رفتار عملی وجود دارد، گفت: حدیث پژوهی و بازخوانی احادیث شیعه همراه با پیگیری احادیث شیعه وظیفه و رسالت شرعی حوزویان است.

دوره های درایه الحدیث حوزه علمیه خراسان برای نخبگان و استعدادهای برتر برگزار می شود

مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان با اشاره به دوره نخست رجال پژوهی این حوزه با بیان این که این دوره ها ادامه و استمرار پیدا می کند، گفت: پس از این دوره رجال پژوهی نیز در نیمه دوم سال جاری جلسات درایه الحدیث برگزار خواهد شد.

خروج از روزمرگی در مسیر تحقق حوزه علمیه تحول آفرین

مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: برای تحقق حوزه علمیه تحول آفرین، باید از روزمرگی خارج شده و به سمت موضوعات و مسائل پاسخ داده نشده در جامعه، برویم.

دوره سوم سلسله نشست های گروه رجال پژوهی فردا به پایان می رسد

دوره سوم سلسله نشست های گروه رجال پژوهی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان 13 شهریور به پایان می رسد.

شناسایی مستعدین برتر در حوزه علمیه خراسان

مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان از برگزاری مصاحبه واجدین شرایط استعدادهای برتر در دو بخش برادران و خواهران مدارس علمیه خراسان خبر داد.

کسب مبانی اخلاق نظری، لازمه زندگی طلاب و اساتید

مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: درک، فهم و تبیین مبانی اخلاق نظری برای طلبه و استاد، جزو ضروریات زندگی است.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا