ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه فاطمیه(س) حاجی آباد
واحد تبلیغ مدرسه علمیه فاطمیه(س) حاجی آباد در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال، اجرا کرده است.
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
اهدای خون، اهدای زندگی
جمعی از اساتید و طلاب مدرسه حاج شیخ کاشمر، به مناسبت هفته بسیج و در راستای تامین ذخایر خونی این شهرستان، اقدام به اهدای خون کردند.
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
6 آذر، سی و پنجمین نشست حدیث پژوهی
سی و پنجمین جلسه در ادامه سلسله نشست های حدیث پژوهی از طریق سامانه(LMS) پنجشنبه برگزار می شود.
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
خدامحوری خصوصیت بارز بیسیجیان است
مدیر مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) مشهد خاطر نشان کرد: فرهنگ معنويت، شجاعت، غيرت، استقلال و آزادگي، از خصوصيات بارز خدامحوري است که بسیجیان آن را به درستی اثبات کردند.
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
برگزاری سلسله نشست های تاریخ پژوهی سیره معصومین در کاشمر
واحد پژوهش مدرسه علميه امام صادق(ع) كاشمر، سلسله نشست هاي علمي پژوهشي با عنوان « تاريخ پژوهي و سيره نگاري معصومين عليهم السلام » و بررسی « جايگاه خطبه فدكيه در مطالعات سيره فاطمي سلام الله عليها » را به صورت مجازی تا 15 بهمن ماه برگزار می کند.
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
عرصه تبلیغ برای کودکان، مهم و تاثیرگذار
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان افزود: تقریبا همه گروه‌های جهادی سهم پر رنگی از فعالیت‌های خود را به حوزه کودکان اختصاص می‌دهند.
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
نشست علمي و فرهنگي «طلبه بسيجي؛ مباني و معيارها» برگزار می شود
واحد فرهنگي مدرسه عالي سطح چهار با مشاركت معاونت فرهنگي اجتماعي سیاسی حوزه علميه خراسان، نشست علمي و فرهنگي «طلبه بسيجي؛ مباني و معيارها» را به صورت مجازی برگزار می کند.
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
برگزاری نشست سياسي غربشناسي در قوچان
واحد فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) قوچان، نشست سياسي «غربشناسي با محوريت تحليل نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپايي » را سه شنبه 4 آذرماه به صورت مجازی برگزار می کند.
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
امروز؛ دهمین نشست هم اندیشی مسئولان پژوهش به صورت مجازی
مسئول اداره واحدهای آموزشی و ترویج مهارت‌های پژوهش حوزه علمیه خراسان گفت: دهمین نشست هم اندیشی مسئولان پژوهش از طریقه سامانه lms2 معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان 4 آذرماه برگزار می شود.
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
علامه طباطبایی(ره)، آغازگر فلسفه‌ی اسلامی بود
مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان، ابراز کرد: علامه طباطبایی در مسیر درک تعقل فلسفی، به نقد ماتریالیسم پرداخت و عقیده داشت فلسفه غرب از روح معنویت تهی است، لذا آن را پوچ و باطل اعلام کرد و فهم الشریعه را با فلسفه گره زد.
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
1234567891011121314151617181920...
بالا