امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
انتصاب حجت‌الاسلام ادیانی به ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ناجا
فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی حجت الاسلام آقای حاج سید علیرضا اَدیانی را به ریاست سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
سه برنامه آمریکا برای ایران چیست؟
آمریکا می‌خواهد بر ایران سیطره پیدا کند، مانند سیطره‌ای که بر عربستان دارد. شاید این مهم‌ترین پیامی بود که رهبر انقلاب اسلامی، در مراسم بیست و نهمین سالگرد رحلت امام خمینی (رحمه‌الله) قصد داشتند با مردم در میان بگذارند. اما نقشه‌ی رژیم ایالات متحده برای به تحت سیطره درآوردن ایران چیست؟
ارسال مقاله به همایش علمی- پژوهشی «آرمان شهر رضوی» تا 5 تیرماه
همایش علمی- پژوهشی «آرمان شهر رضوی» از مجموعه برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با همکاری بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می شود.
برگزاری دور‌ه‌های دانش افزایی ویژه اساتید خواهر
مسئول اداره آموزش خواهران معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان از برگزاری دوره‌های دانش افزایی ویژه اساتید خواهر در تیرماه خبرداد.
قرآن باید سرلوحه همه‌ی فعالیت‌ها باشد
معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان بیان کرد: اصل جریان هر فعالیتی در حوزه های علمیه باید قرآنی باشد.
دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با رهبر انقلاب
رهبر معظم انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه رژیم صهیونیستی عامل اصلی ایجاد اختلاف در منطقه و در میان کشورهای اسلامی است، گفتند: مشکل رژیم صهیونیستی، عدم مشروعیت است و رژیمی که بر پایه‌ی باطل تشکیل شده باشد، به توفیق الهی و با همت ملت‌های مسلمان، قطعاً نابود خواهد شد و از بین خواهد رفت.
مسئولان برای حل مسائل اقتصادی تصمیم‌های قاطع بگیرند و اجرا کنند
نماز عید سعید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی ، حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) در مصلای امام خمینی(ره) تهران اقامه شد.
بیشتر علوم امروز دانشگاهی در منظومه فکری و فرهنگی جامعه ما تعریف نمی شوند
مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان گفت: علومی که امروزه در مراکز دانشی و دانشگاهی تدریس می شوند، به جز مواردی اندک و نه در قامت ایده های بلند انقلاب اسلامی هنوز از وجود رگه های سکولاری و اومانیستی نشأت می گیرند.
انسان های سالک اگر مسیر الهی را بروند و خدا را اطاعت کنند، می توانند در عالم ماده اثرگذار باشند
حضرت آیت الله سبحانی با اشاره به اینکه اسلام برای رسیدن به قدرت های روحی، راه حلالی معین کرده است، افزودند: انسان های سالک اگر مسیر الهی را بروند و خدا را اطاعت کنند و در حقیقت کمتر گناه کنند یا گناه نکنند، روح آنان قوی می شود و می توانند در عالم ماده اثرگذار باشند.
کارهای کوچک خالصانه زمینه‌ساز توفیق‌های بزرگ می‌شود
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه یک کار خیر کوچک وقتی خالصانه باشد، توفیق بزرگی به انسان می دهد، گفتند: راه رسیدن به توفیق الهی، انجام دادن کارهای خیر است که انسان را موفق به کارهای مهم دیگری می کند.
1234567891011121314151617181920...
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا